Prejsť na obsah
Oficiálna stránka

Fitnes tréner Jozef Greguš: Idem bomby až do konca

Fitness tréner Jozef Greguš, priniesol medzi nás svoj životný príbeh v ktorom sa už tri desiatky rokov venuje cvičeniu. Vysvetlil naším klientom aká je dôležitá motivácia a nastavenie mysle. Poukázal na konzistentné dodržiavanie jedálnička a pravidelné tréningy. Neustála pevná vôľa ho doviedla k úspechom v kategóriách klasická kulturistika a kulturistika. Počas svojej súťažnej kariéry získal mnohé ocenenia a medaile v rámci Slovenska, Európy a sveta. V rámci besedy priniesol pár ocenení zo súťaží z roka 2022.


Vo svojich plánoch poukázal, že športový sen stále žije a stále aj po rokoch sa má kam posúvať. V jarnej sezóne 2023 sa chce zamerať na regeneráciu a naberanie objemu aby sa pripravil na jeseň v ktorej má plány zúčastniť sa súťaže Arnold Classic Europe a jeho IV. Majstrovstvá sveta.


Dodal pár slov na záver:

„Nikdy sa nevzdávaj.“

„Choď si za svojim snom a nenechaj sa od druhých odradiť.“

„Správny mindset.“

„Sebadisciplína, trpezlivosť, tvrdosť voči sebe.“


Na záver poďakoval za možnosť predstaviť svoju životnú cestu, ktorá ho napĺňa. A v kronike zanechal na pamiatku: „Idem bomby až do konca.“

Fotografie k článku

Fotografia galérie
Logo úradu vlády Slovenskej republikyLogo ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky
Logo českého väzenského a justičného strážneho zboru
Logo zboru maďarskej väzenskej a justičnej stráže
Logo zboru poľskej väzenskej a justičnej stráže